Usługi budowlane, budowa domów i budynków pod klucz i z wykończeniem, Białystok i okolice - Oferta nr86315 - Oferteo.pl

Usługi budowlane, budowa domów i budynków pod klucz i z wykończeniem, Białystok i okolice


Cena do uzgodnienia

Scenariusz na początku przypomina kino familijne, niestety częstokroć kończy się jak horror. Wszystko zaczyna się bardzo optymistycznie. Posiadają Państwo działkę idealną do wybudowania upragnionego domu rodzinnego. Fundusze na realizację tego zamierzenia także zostały zgromadzone. W przypływie euforii, zazwyczaj mając na celu obniżenie kosztów budowy oraz chcąc trzymać rękę na pulsie, postanawiają Państwo samodzielnie wybudować dom. I tutaj zaczynają się przysłowiowe schody.
Samodzielna budowa domu to nie lada wyzwanie dla osób, które robią to po raz pierwszy w życiu. Logistyka, brak doświadczenia, bariery prawne, brak specjalistycznej wiedzy, brak umiejętności oceny pracy osób trzecich, sprawdzenia jakości materiałów...etc. etc. Tę listę można poszerzyć o kolejne punkty.
Piętrzące się problemy przypominają postaci z horroru. Pojawiają się niespodziewanie i są równie niezrozumiałe i groźne. Koszty ich zażegnania zazwyczaj są wyższe od tego, ile zapłacilibyśmy za wykonanie tych zadań doświadczonej firmie. Nie ma nic gorszego od poprawiania błędów, chyba każdy kto doświadczył tego w swojej profesji musi się zgodzić. Tracimy czas, pieniądze i oddalamy w przyszłość domową sielankę.

Atuty firmy:
- do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Doskonale rozumiemy, że chodzi o „Wasz” dom, więc wszystko musi być wykonane zgodnie z oczekiwaniami.
- pracujemy starannie i ekonomicznie. Marnotrawstwo materiałów i czasu zwyczajnie się nam nie opłaca.
- wysoki standard wykończeń, bezpieczeństwo, estetyka kosztuje, ale proponujemy bardzo korzystne warunki cenowe.
- udzielamy 3-letniej gwarancji na zrealizowany przez nas obiekt.
- dokładni, terminowi, solidni – to słowa naszych klientów.
- stabilna finansowo pozycja firmy daje naszym Klientom poczucie bezpieczeństwa.
- w kooperacji ze współpracującymi bankami oraz firmami doradztwa finansowego zapewnimy Państwu pełną obsługę łącznie z pomocą w uzyskaniu kredytu na zakup wybranej nieruchomości.
- oferujemy komfort mieszkania w funkcjonalnym wnętrzu, w dogodnej i starannie dobranej lokalizacji.
- do każdej realizowanej przez nas inwestycji podchodzimy z wielką troską, szanujemy środowisko naturalne oraz estetyczną przestrzeń okolicy.
- realizujemy nasze inwestycje mając na celu zapewnienie pełnego zadowolenia ich przyszłym Mieszkańcom.

Podlaskie, Białystok i okolice
 
 


Liczba wyświetleń strony: 759