Budowa domu pod klucz, Białystok i okolice - Oferta nr86313 - Oferteo.pl

Budowa domu pod klucz, Białystok i okolice


Cena do uzgodnienia

Jeśli chcą Państwo wybudować własny dom, ale nie mają Państwo wiedzy odnośnie budowy, czasu na przeprawę przez procedury formalne, znalezienie właściwych wykonawców, dobór najlepszych materiałów i bieżące nadzorowanie - Zapraszamy.

Powierzając realizację naszej firmie, będą mogli Państwo wprowadzić się do własnego domu. Pomożemy Państwu nie tylko sprawnie go wybudować, ale przede wszystkim służymy radą i doświadczeniem na każdym etapie realizacji, tak aby zastosowane materiały i technologie były najwyższej jakości, dom posiadał nowoczesne i energooszczędne instalacje, a funkcjonalność i wystrój wnętrz w pełni spełniały Państwa oczekiwania.

Każdą realizację rozpoczynamy od rozmowy, starając się dokładnie zdefiniować Państwa potrzeby. Na tej podstawie przedstawiamy rozwiązania w zakresie projektu architektonicznego oraz technologii budowy. Dla klientów posiadających już projekt domu dokonujemy jego weryfikacji pod kątem możliwej poprawy jego funkcjonalności czy zastosowanych rozwiązań. Każdorazowo jesteśmy w stanie nieodpłatnie wykonać stosowne projekty branżowe, w tym z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań wykorzystujących rekuperatory, instalacje solarne, kotły kondensacyjne i pompy ciepła współpracujące z oszczędnym ogrzewaniem podłogowym i ściennym.

Zajmujemy się budową domów jednorodzinnych na działkach inwestorów indywidualnych w Białymstoku oraz okolicach. W zależności od wymagań naszych klientów, wznosimy budynki w stanie surowym lub deweloperskim.

Podlaskie, Białystok i okolice
 
 


Liczba wyświetleń strony: 1202