Budowa budynków w stanie deweloperskim, Białystok i okolice - Oferta nr86314 - Oferteo.pl

Budowa budynków w stanie deweloperskim, Białystok i okolice


Cena do uzgodnienia

Firma Koniecko DEVELOPMENT działa na wielu płaszczyznach związanych z budownictwem. Celem naszej firmy jest wspieranie klientów w dążeniu do odnalezienia własnego, wyjątkowego miejsca. Jesteśmy w stanie zapewnić pełną obsługę procesu budowlanego. Wszelkie prace wykonywane są przez doświadczoną kadrę, dzięki czemu dajemy gwarancję jakości. Dbamy o dobre relacje z inwestorem dlatego też wszelkie etapy, zmiany, koncepcje są zawsze przedmiotem dokładnych ustaleń. Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem przy realizacji różnego typu inwestycji, dlatego jesteśmy przygotowani na każdą sytuacje, znamy wiele korzystnych rozwiązań, chętnie pomagamy i doradzamy w przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów w trakcie realizacji inwestycji. Dla naszych przyszłych klientów wykonujemy wszelkie niezbędne prace. Miarą jakości naszej pracy jest zadowolenie klienta, a jego oceny są dla nas decydujące.

Przeraża Cię budowa? Nie masz czasu, żeby poświęcić go na załatwianie dokumentacji, zakup materiałów, wybór ekip budowlanych? Czujesz, że nie będziesz w stanie tego opanować? Z całym naszym potencjałem i doświadczeniem budowlanym jesteśmy do twojej dyspozycji. Jako inwestor zastępczy:
- pomagamy w przeprowadzeniu formalności rozpoczęcia budowy i zakończenia budowy,
- zatrudniamy kierownika budowy, wykonawcę oraz specjalistów którzy są potrzebni w czasie procesu inwestycyjnego,
- kupujemy i dostarczamy materiały budowlane,
- zajmujemy się kontrolą inwestycji,
- w imieniu Inwestora podejmujemy się rozwiązywania wszelkich problemów formalno-prawnych powstałych w trakcie przygotowania i prowadzenia inwestycji budowlanych,

Podlaskie, Białystok i okolice
 
 


Liczba wyświetleń strony: 543